Aktuálně 51291 nabídek práce!

Nabídka práce: PROVOZNÍ MONTÉR - STAVEBNĚ MONTÁŽNÍ ČINNOST - ČESKÉ BUDĚJOVICE, České Budějovice

Pozice:
PROVOZNÍ MONTÉR - STAVEBNĚ MONTÁŽNÍ ČINNOST - ČESKÉ BUDĚJOVICE
Zaměstnavatel:
ČEVAK a.s.
IČO:
60849657
Oblast (okres, kraj):
České Budějovice
Obor práce:
Stavebnictví
Nejnižší požadované vzdělání:
Odborné bez maturity
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Změněná pracovní schopnost:
Ne
Mzda:
30000
Popis práce:

HLAVNÍ PRACOVNÍ NÁPLŇ: stavebně montážní činnost v oblasti vodovodů a kanalizací; práce na výstavbě, renovacích a opravách vodohospodářských objektů - čerpací stanice, ČOV, úpravny vody apod.; realizace nasmlouvaných zakázek; práce v terénu v celém Jihočeském kraji, části Plzeňského a v kraji Vysočina
POŽADUJEME: výuční list - ideálně obor instalatér; šikovnost a chuť pracovat v řemesle; samostatnost, zodpovědnost, komunikační dovednosti; řidičský průkaz sk. B
NABÍZÍME: pružnou pracovní dobu - 37,5 hodin týdně; příspěvek na stravování - 107 Kč/den; 5 týdnů dovolené; 5 dnů zdravotního volna; proplácení přesčasů; roční odměnu - 13. plat; mnoho dalších benefitů (např. příspěvky na kulturní a sportovní akce, zvýhodněné telefonní tarify, příspěvky na jazykové vzdělávání apod.), stravenky 90 Kč, příplatky za pohotovostní službu a mnoho dalšího
V případě zájmu kontaktovat zaměstnavatele e-mailem.

Kontakt na zaměstnavatele

Kontaktní osoba:
Lucie Finková
Telefon:
387 761 250
Počet zobrazení inzerátu:
33×